Login

Izveido savu katalogu un saņem apmaksu vēl ērtāk un ātrāk!

Tagad savā pats.lv profilā tu vari izveidot savu katalogu! Viegli un ērti pievienojot produktu vai pakalpojumu sortimentu, kā arī norādot cenas un īsus aprakstus, tiks uzģenerēts tavs katalogs, kas būs pieejams lejupielādēšanai un izplatīšanai tavu klientu vidū un jaunu klientu piesaistīšanai.

Turklāt, nosūtot konkrētās preces vai pakalpojuma apmaksas saiti klientam, viņam vajadzēs tikai norādīt savus datus, lai sistēma varētu izveidot rēķinu, savukārt tu – varētu saņemt naudu tieši uz tevis norādīto kontu. Samaksa notiek caur internetbanku, klientam nebūs jānorāda konta numurs, summa un citas detaļas – šie dati jau būs norādīti automātiski.

Un, runājot par grāmatvedību, pēc apmaksas saņemšanas tavā žurnālā parādīsies jauns darījums. Un ja klients nepabeigs apmaksas procesu, viņš vienmēr varēs atrast apmaksas saiti rēķinā, kas tiks nosūtīts viņam uz e-pastu.

Šī funkcija atvieglos dzīvi gan tev, gan taviem klientiem, jo tev vairs nevajadzēs izrakstīt rēķinus ar rekvizītiem un klientam nevajadzēs ievadīt maksājuma detaļas no rēķina.

Pamēģiniet! Pirmās 5 apmaksas bezmaksas un abonējiet Max tarifu!

Mēs attīstām pats.lv, lai atvieglotu grāmatvedības kārtošanu pašnodarbinātajiem.


Address

Vincit Online, SIA, unified reg. No. 40203249460, VAT payer's No. LV40203249460, 23 Elizabetes Street, Riga, LV-1010, Latvia

[email protected]