Login

„Okredo“ sniegtie uzņēmumu dati Pats.lv grāmatvedības sistēmā

Iepazīstinām jūs ar mūsu jauno sadarbības partneri - atvērto datu platformu „Okredo“, kas turpmāk Pats.lv sistēmā nodrošinās precīzus un atbilstošus uzņēmumu datus.

Šī sadarbība gādās, lai uzņēmumu dati, ko mūsu klienti izmanto grāmatvedībā, ir paši jaunākie un nākuši no oficiālajiem datu reģistriem. Esam pārliecināti, ka tas mūsu klientiem palīdzēs ietaupīt laiku, jo viss nepieciešamais būs pieejams uzreiz un vienuviet, tādējādi rēķinu izrakstīšana un uzskaite kļūs vienkāršāka un efektīvāka.

“Mūsu komanda vienmēr cenšas saviem klientiem nodrošināt visraitāko apkalpošanu. Šī iemesla dēļ mēs nemitīgi strādājam pie produkta uzlabošanas, kā arī integrācijas ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai darbu ar mūsu platformu arvien atvieglotu. Ar gandarījumu sadarbojamies ar "Okredo", un platformu integrācija ļauj pats.lv klientiem, sistēmā pievienojot jaunu darījumu,  vajadzīgos partneru datus atrast ātri un ērti. Ar prieku šo kopīgo darbu turpināsim, meklējot arvien jaunas iespējas mūsu klientiem." saka “Pats.lv” komanda.

"Klientiem tādās biznesa sistēmās, kāds ir arī Pats.lv, jaunāko datu pieejamība ir ļoti būtisks faktors, – veidlapas tiek aizpildītas automātiski, lietotājiem nav atsevišķi jāmeklē informācija par saviem klientiem, un viņi var koncentrēties uz svarīgāko - grāmatvedības darbībām," saka Dr.Gerda Jurkonienė, atvērto datu platformas „Okredo“ vadītāja.

Aicinām apmeklēt un izmēģināt arī „Okredo“ platformu www.okredo.lv, kurā atradīsiet visu Latvijas uzņēmumu atvērtos datus – ienākumi un peļņa, darbinieku skaits, kredītreitings, kredītlimits limits un kredītvēsture, detalizēti finanšu rādītāji, nomaksātie nodokļi, biznesa kontakti, un iespēja pārbaudīt, vai jūsu klients nav iekļauts sankciju sarakstos, kā arī sekot līdzi uzņēmumu statusā izmaiņām. Reģistrējies "Okredo" platformā un saņemiet trīs kuponus, ko var izmantot apmaiņā pret maksas pakalpojumiem!


Address

Vincit Online, SIA, unified reg. No. 40203249460, VAT payer's No. LV40203249460, 23 Elizabetes Street, Riga, LV-1010, Latvia

online@pats.lv